یک مشکل نرم‌افزاری باعث آزادی زودهنگام 3200 زندانی در آمریکا شده است

سایر/اخبار جهان

از قرار معلوم مشکلی نرم‌افزاری باعث شده تا یکی از واحدهای قضایی آمریکا دست گل به آب دهد و ۳۲۰۰ زندانی را زودتر از موعد آزاد کند، این مشکل در حال حاضر از جانب مقامات قضایی تایید شده و گفته می‌شود این قصه سر دراز دارد و حدود ۱۳ سالی می‌شود که این واحد بازپروری با مشکل نرم افزاری روبرو است.

prison

جِی اینسلی (Jay Inslee) فرماندار ۶۴ ساله واشنگتن در صحبت‌هایی رسما به این مشکل اعتراف کرد، بنا به گفته‌های این مقام بلند پایه، مشکل نرم‌افزاری موجود باعث شده تا طول مدت حبس زندانیان کمتر از آنچه باید حساب شود.

سیاتل تایمز نیز در گزارشی به این امر اشاره کرده است، بر اساس این گزارش قاضی طبق فرمانی مدت حبس زندانیانی را که رفتار خوبی‌ داشته‌اند به عنوان پاداش کمتر می‌کرده است. در اینجا وظیفه این نرم‌افزار بوده تا کاهش مدت زمان حبس را در پرونده زندانیان اعمال می‌کرده، اما همان‌گونه که اشاره شد، محاسبه از جانب نرم‌افزار به طرز دقیقی انجام نشده است. جالب اینجاست که در کمال ناباوری این مشکل برای سالیان متوالی ادامه داشته است تا اینکه سه سال پیش خانواده یکی از قربانیان متوجه این اشکال شد و با اعلام گزارشی، منابع ذیربط را در جریان گذاشت.

همان‌گونه که اشاره شد، این مشکل نرم‌افزاری باعث شده تا در این ۱۳ سال حدود ۳۲۰۰ زندانی زودتر از آنچه باید آزاد شده‌اند. از طرف دیگر ۳۱۰۰ زندانی دیگر نیز که مدت زمان حبس آنها به دلیل این اشکال نرم‌افزاری کمتر محاسبه شده بود مشخص شدند و با محاسبه مجدد طول مدت زندان آنها اصلاح شد.

نیکولاس براون (Nicholas Brown) ،یکی از همکاران فرماندار، مدعی است این مشکل را نباید بیشتر از این بزرگ کرد و جای نگرانی وجود ندارد چرا که مشکل نرم‌افزاری در بیشترین حالت خود ۱۰۰ روز مدت زمان حبس زندانی را کمتر محاسبه کرده است.

لازم به ذکر است که هیئتی متشکل از چند مقام سابق قضایی مشغول رسیدگی به این پرونده هستند تا مشخص شود این مشکل چرا به وجود آمده و چه افرادی در آن دخیل بوده‌اند.


------------تبلیغات------------

ارائه برنامه آموزشی و درسی متناسب با سطح هر دانش آموز
ارائه جزوات و نکات کامل درسی به همراه سوالات برای هر سطحی از دانش آموزان
هماهنگی برنامه کلاس و مدرسه و آزمون های آزمایشی
پیگیری مداوم درسی و تماس با اولیا
امکان مشاوره با رتبه های برتر سال های قبل در هر رشته
ما با برای بهترین ها<موفقیت حق شماست>
راه های ارتباطی :@konkurtabriz و یا 09143114929 در ارتباط باشید
نظرات

ارسال نظر

بایگانی

نویسندگان

خبرنامه سایت "هت دانلود"

    برای اطلاع از آخرین مطالب جالب در خبرنامه عضو شوید


    Name

    E mail


پیوندها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic