با SprayPainter یک هنرمند گرافیتی مطرح شوید!

سایر/اخبار جهان

اگر به هنرهای گرافیتی علاقه‌ دارید برای شما خبرهای خوبی داریم، SprayPainter ابزار لازم برای تبدیل شدن به هنرمندی تمام عیار را در اختیار شما قرار می‌دهد.برای خواندن توضیحات بعدی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


این روزها طراحی‌های گرافیتی علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است و انصافاً‌ باید گفت این محبوبیت بی‌دلیل نیست، مشاهده طراح‌های سیاه و سفید که بیشتر آنها از نقطه‌های بیشماری تشکیل شده‌اند واقعا لذت بخش است.
 ابزار SprayPainter به هنرمندان کمک می‌کند تا با قرار دادن مخزن رنگ، تصاویر گرافیتی زیبایی را به راحتی ترسیم کنند.SprayPainterذره‌های رنگ برای ترسیم کردن این تصاویر گرافیتی زیبا به صورت پیکسل به پیکسل از لوله رنگ‌ این ابزار به بیرون اسپری می‌شود.

 برای تبدیل تصاویر به صورت گرافیتی ابزار SprayPainter از گوشی همراه هوشمند کمک گرفته است. دوربین گوشی هوشمند نیز در تمامی مراحل طراحی، مکان دهانه SprayPainter را رصد می‌کند تا در مواقع لزوم رنگ به بیرون اسپری شود.

سازندگان این ابزار طراحی گرافیتی فکر همه جا را کرده‌اند و به جای به کارگیری سنسور از دوربین گوشی هوشمند کمک گرفته‌اند تا از این طریق در قیمت تمام شده SprayPainter صرفه جویی شود.


البته قیمت نهایی این ابزار نقاشی گرافیتی جدید مشخص نشده است و با این حساب نمی‌توان پیش بینی کرد که این صرفه‌جویی تا چه اندازه در قیمت آن تاثیر داشته است.این محصول قرار است از طریق پروژه سرمایه گذاری جمعی، سرمایه اولیه جذب کند تا به تولید انبوه برسد. ایده پردازان SprayPainter‌وعده دادند تا در کنار این ابزار نقاشی گرافیتی، انجمنی اینترنتی را نیز را‌ه‌اندازی کنند تا هنرمندان آثار ایجاد شده را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و حتی آنها را خرید و فروش کنند.

------------تبلیغات------------

ارائه برنامه آموزشی و درسی متناسب با سطح هر دانش آموز
ارائه جزوات و نکات کامل درسی به همراه سوالات برای هر سطحی از دانش آموزان
هماهنگی برنامه کلاس و مدرسه و آزمون های آزمایشی
پیگیری مداوم درسی و تماس با اولیا
امکان مشاوره با رتبه های برتر سال های قبل در هر رشته
ما با برای بهترین ها<موفقیت حق شماست>
راه های ارتباطی :@konkurtabriz و یا 09143114929 در ارتباط باشید
نظرات

ارسال نظر

بایگانی

نویسندگان

خبرنامه سایت "هت دانلود"

    برای اطلاع از آخرین مطالب جالب در خبرنامه عضو شوید


    Name

    E mail


پیوندها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic